Kingspan yükseltilmiş döşeme ve yükseltilmiş zemin Sistemleri firması İngiltere' de ,1903 yılında kurulmuş ve haftalık 170.000 adet panel üretimi ile dünyanın en büyük üreticisi konumundadır. 

20 mm' den 2000 mm' ye kadar ayarlanabilen çelik ayakları ile her ihtiyaca cevap verebilen Kingspan yükseltilmiş döşeme sistemi, aynı zamanda “Data Center”lar için de beklentileri tam karşılayan çözüm sunmaktadır. Yüksek ayaklar ile sağlanan geniş havalandırma kanalları sayesinde Data Merkezlerinde kullanılan makinalar için istenen soğutma kapasitesi de rahatça sağlanabilmektedir.

Kingspan yükseltilmiş zemin panellerinin yüksek akustik özellikleri de göz ardı edilmemelidir.

Dünyanın farklı bölgelerinde en prestijli ve en saygın projelerde her zaman ilk tercih edilen marka olan Kingspan yükseltilmiş döşeme sistemleri, çevreci üretimde en yüksek kalite standartlarını süreçlerine geçirmiş olmakla birlikte, ilk defa ürünlerine 25 YIL koşulsuz garanti veren firmadır.

Bu endüstride, Dünya’da 2007 senesinde ilk defa FSC (ormanların koruması ile ilgili) belgesini alan ve bugüne kadar bu süreci devam ettiren firmadır.

Kingspan’ın çevre politikası en yeni gelişmeleri ve en gelişmiş çevre koruma tekniklerini yakından izlemekte olup, atık malzemelerin geri dönüşümle kazanılması konusuna da ciddi önem vermektedir. Çevrecilik konusunda ulaşılan yüksek standartlar ve akreditasyonlara uygun olarak; doğa dostu orman işletmeleri tarafından sağlanan hammaddelerle üretim yapılmakta ve üretimde kullanılan tüm sunta ve çelik malzemeler geri dönüştürülebilmektedir.

Günümüzde ülkemizde de yaygınlaşan LEED sertifikalı binalar içinde çevreci özelliklerinden dolayı 8 puan katkı sağlayabilmektedir.

Yükseltilmiş döşeme sistemleri ile alakalı olarak ister 25 m2 ister 25.000 m2, AGK için fark etmez. Her ölçek bizim için değerli bir projedir.

Daha detaylı bilgi için satış ekibimize kolayca ulaşabilirsiniz. 0544 245 4254.

Resmi siteye gitmek için tıklayınız.

Diğer Markalar