Çok fonksiyonel bulacağınız katlanır ve istiflenebilir masa ve sandalyelerimiz daralan ofis alanlarında çok amaca hizmet eden alanlar yaratmanıza yardımcı olur.

Ofisinizde elemanlarınıza bir eğitim vermeniz gerekiyor. Bir anda sınıf olabilecek bir mekân yaratıp, işiniz bittiğinde de kolayca toplayıp minimum bir alanda depolamak istiyorsunuz veya otelinizdeki toplantı odaları için her müşterinizin farklı bir düzen talebi var. Kullanışsız ve hantal masa ve sandalyelerin taşınması, depolanması sorun oluyor. Üstelik estetik görünmüyorlar. Eğitim kurumunuzda değişken öğrenci sayısı ve değişik dersler, farklı masa düzenlerini gerektiriyor. Kolay hareket edebilen, az yer kaplayan, kurması ve kaldırması basit ama aynı zamanda modern ve estetik görünümlü masa ve sandalyeler mi düşlüyorsunuz? İşte onların hepsi burada…


Easy Masa; şirketlerin ve eğitim kurumlarının toplantı veya seminer amaçlı ihtiyaçları için multi-fonksiyonel çözümler sunan hareketli, katlanabilir ve istiflenebilir mükemmel bir üründür. Sıklıkla kurulumu ve tekrar sökülüp depolanması gereken dinamik mekanlar için Easy masa en ideal çözümdür.

Easy masaları pratik bağlantı mekanizmaları sayesinde, farklı uygulama biçimlerinde birleştirebilir ve size özel çeşitli çalışma ortamlarınızı yaratabilirsiniz.


Cute Sandalye; katlanabilir, istiflenebilir sandalye. Easy masaları tamamlıyor.

File, polimer veya kumaş kaplamalı sırt seçenekleri olan sandalyelerin oturum kısmı kumaş. Kolçaklı, kolçaksız veya tabletli olabiliyor. Pratik ve estetik.

Rengarenk file ve kumaş seçenekleri ile enerji dolu mekanlar yaratılıyor. Verimli sonuçlar elde etmek için fonksiyonellik içeren kişiye ve amaca özel çalışma alanları pratik bir şekilde tasarlanıyor.

Resmi siteye gitmek için tıklayınız.

Diğer Markalar