Vinil Yer Kaplamalarında gerçek bir öncü, ürünü ilk defa tasarlayıp üreten ve ilk günden bu yana geçen 22 yılda kendi geliştirdiği laminasyon sistemi ile üretmekte olduğu LVT tabanını örgü vinil ile birleştirerek, bugün dünya pazarındaki en kaliteli ve en nitelikli ürünü LOOM markası ile sunan firma Güney Koreli NOX Corporation. 

Kökleri kimya mühendisliğine dayanan NOX firması 1994 yılında LuxuryVinylTile (LVT) inovasyonuna odaklanarak başladığı üretimini, bugün 50 ülkeye yayılmış satış ağı ve bu ürün endüstrisinde inovasyon öncülüğü ile liderliğini sürdürmektedir.

LOOM markası ile ürününü tüm dünyada pazarlamakta olan NOX; örgü vinil üretiminde gerek kalite standartları, gerekse üretim ölçeği olarak açık ara dünyanın en büyük üreticisi konumundadır. 3 mm ve 5 mm iki farklı standart kalınlıkta ve olan LOOM Örgü Vinil Karo Yer Kaplamaları, 50x50 cm ve 50x100 cm standart ebatlarda üretilmektedir. Yapıştırmalı ve serbest döşenebilir özellikte iki seçenek ile tekstil dokusunun sıcaklığını arayan, ancak tekstil olmayan yer kaplaması arayışlarına en doğru çözüm olan LOOM örgü vinil yer karoları; kolay sökülüp-takılabilir, taşınması kolay, sadece LOOM markasına özel katmanları ile hijyenik, su ve nemden etkilenmez, boyut değiştirmez, yüksek kaliteli, extra yoğun trafikte aşınmaya dayanıklı, uzun ömürlü, kolay temizlenebilir, sıcak estetiktir.

LOOM; yüzey dokusundaki zengin tekstür ve çarpıcı görselliği ile 3-D bir görünüm sunarken, kullanıldığı alanda fark edilir görsel çekicilik ortaya koymaktadır.
Kendi ürün alanında tartışmasız kalitesi ile LOOM örgü vinil yer kaplamaları 3000’den fazla renk ve doku seçeneği ile sunulmaktadır. Vinil Yer Kaplamaları aynı zamanda Vinil Parke olarak bilinmektedir.

Aşağıdaki ürün kataloğundan ürünlerimizi detaylı inceleyebilir veya satış temsilcilerimizden birisine ulaşmak için  (0544 245 4254) özel Vinil Yer Kaplamaları hattımızdan bize kolayca ulaşabilirsiniz.


Diğer Markalar